Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

To był tydzień w Bialenii (12 marca 2023)


Konduktor prof. Faradobus opuścił stolec konduktorski. Powszechny Kongres Ludowy jednogłośnie zaakceptował kandydaturę zaproponowanego przezeń następcy, Hewreta z Gerwenu, który objął już urząd oraz rozpoczął ciężką pracę na rzecz naszej dżamahiriji.

Prof. Faradobus powołany został na urząd Wiceprezydenta Bialenii, a prof. Ordyński objął Ministerstwo Wiedzy.


Prof. Ordyński rozpoczął uniwersytecką dyskusję na temat Dawahu. We wstępnym mini-wykładzie przedstawił swoje poglądy na temat długotrwałych procesów narracyjnych. Zachęcamy do udziału w dyskusji oraz przedstawienia najciekawszych akcji narracyjnych z Państwa krajów.

[Obrazek: 100071186876073408_t.png]


W tym roku centralne obchody rocznicy Powstania Marcowego odbędą się z Żółtej Górze, z racji czego ich głównym organizatorem jest Emirat Bialenii. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych współorganizacją do zabrania głosu w wątku dyskusyjnym.

[Obrazek: 98_06_12_21_1_05_24.png]


Bratni Naród Brodryjski dyskutuje na temat ewentualnych reform ustrojowych oraz narracyjnych w państwie.


INNE


Stała się rzecz straszna. Zdrajcy narodu i wrogowie ludu rozpoczęli kłamliwą kampanię propagandową przeciwko Patronowi Bialenii. Na szczęście mądry (bo wykształcony na Zielonej Książce) Naród Bialeński nie uległ propagandzie. W całym kraju organizowane są spontaniczne protesty w obronie wielkiego pułkownika.

Kontradmirał Karol Medycejski zapoczątkował akcję szerzenia postępowych idei Trzeciej Teorii Światowej poprzez mobilne punkty szerzenia idei kaddafizmu-bialenizmu, które odwiedzają nie tylko miasta i wsie zamieszkane przez lud pracujący, ale także pustynię przemierzaną przez lud koczujący.

Rozpoczęło się zgłaszanie propozycji utworów na Rewolucyjną Listę Przebojów, organizowaną z okazji 11. Rocznicy Powstania Marcowego oraz 4. Rocznicy Odrodzenia Bialenii.

0 Comments

There are no comments yet

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *