Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

To był tydzień w Bialenii (20 lutego 2023)5 lutego Konduktor podał go wiadomości publicznej harmonogram wprowadzania w życie postanowień nowej Konstytucji. 13 lutego Konstytucja weszła w życie., a za tydzień Powszechny Kongres Ludowy rozpocznie procedurę wyboru nowego Prezydenta Republiki

Minister Andrzej Ordyński w imieniu Prezydenta uczestniczył w uroczystościach piątych urodzin Winkulii i na ręce króla Alfreda Fabiana von Tehen-Dżeka złożył życzenia dla Narodu Winkulijskiego.W związku z przyjęciem nowej konstytucji, trwa zgłaszanie chętnych do uczestnictwa w:
Powszechnym Kongresie Ludowym
Ludowym Komitecie Regionów
Ludowym Komitecie Sprawiedliwości

Każdy obywatel może się do nich zapisać, do czego zachęcamy. Wszystkich, którzy obywatelstwa bialeńskiego nie posiadają, a chcieliby włączyć się w budowę demokracji bezpośredniej, zapraszamy do składania wniosków o obywatelstwo w Sekretariacie Prezydenta.

[Obrazek: 100071186876073408_t.png]W ramach akcji Dawahu Zielony Kościół określił swój stosunek do różnic pomiędzy szyizmem i sunnizmem. Planowane jest także przetłumaczenie Zielonej Książki na inne języki w celu promocji idei kaddafistowskich w innych mikronacjach. Ajatollah Farwardin w formie kartograficznej podsumował dotychczasowe efekty koranizacji.

https://kustosz.stempel.org.pl/1073/100071186876073204.pngW Wilajecie Anatolii trwa debata na temat regionalnej symboliki, a także powołania Gwardii Strażników Anatolii. Uregulowanie tych kwestii jest kolejnym krokiem w kierunku aktywizacji nowego samorządu, obecnie kierowanego przez arkadaga Ametysta Faradobusa.W Pracowni Faktów i Ciekawostek opublikowano ranking najaktywniejszych Bialeńczyków wszechczasów, uwzględniając aktywność na starym i forum bialeńskim. Kto znalazł się w tym gronie? Koniecznie sprawdź!

W tej samej Pracowni odbywa się dyskusja na temat programów nauczania w mikroświecie. Wśród debatantów pojawiła się idea stworzenia podręcznika dla młodych mikronautów – koniecznie napiszcie, co o tym sądzicie.ZIELONY KOŚCIÓŁAjatollah Farwardin wydał Fatwę VIII na temat stosunku pomiędzy celem doczesnym a celem wiecznym muzułmanów.PRASACzasopismo turystyczne „Beduin” do 3 marca czeka na artykuły i innego rodzaju twórczość do drugiego numeru pisma. Zachęcamy do wsparcia tej inicjatywy!

Ukazał się siódmy numer „Wieści Anomalnych”, a w nim kolejna dawka paranormalnych informacji – rozważania o wysokiej dziwności, opis wizyty podróżnika w czasie w mikroświecie, a także teorie spiskowe związane z brodryjską wojną domową.BRODRIABrodryjczycy świętują 9-lecie istnienia państwa. Z tej okazji niektórzy starzy Brodryjczycy zdecydowali się powrócić do kraju i snują plany na temat nowych, interesujących inicjatyw. Być może już wkrótce wojna domowa nie będzie główną atrakcją u naszych wschodnionordackich partnerów?INNETrwa zgłaszanie propozycji na Składankową Listę Przebojów BLP. Każdy zgłosić może swoje ulubione składanki, plejlisty i mixy. Konkurs trwa do końca lutego, zaś w marcu zorganizujemy listę przebojów poświęconą utworom rewolucyjnym i patriotycznym.

0 Comments

There are no comments yet

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *